bawełniane skarpetki cytat

Bawełniane Skarpetki to skarpety, które pokochają Twoje stopy. Jesteśmy pewni.

nanushki logo
 
skarpetki alfredo gonzales 

Alfredo Gonzales

Skarpetki Alfredo Gonzales przywędrowały do Europy z USA

Alfredo Gonzales to tuż obok producentów takich jak Nanushki i » Happy Socks, jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce. Alfredo ma w swojej ofercie wysokiej klasy skarpetki, które zaskakują zróżnicowanym wzornictwem i wysoką trwałością na codzienną eksploatację. Nie martw się, że skarpetki Alfredo mogłyby przetrzeć się na pięcie lub skurczyć w praniu. Uwierz nam na słowo.

Dlaczego Alfredo Gonzales?

Na ofertę Alfredo Gonzales składają się przede wszystkim skarpetki, ale w portfolio tej marki znajdziesz także sportowe czapki z daszkami, torby na zakupy, koszulki z długim i krótkim rękawem, a także bluzy z kapturami, skórzane obuwie oraz wiele innych. Co najważniejsze - Alfredo Gonzales to jeden z tych producentów, który ma w swojej ofercie » grube skarpety z kolekcji Twisted, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach zimowych. Niestraszny im mróz, porywisty wiatr, a nawet polskie góry.

skarpetki bawełniane logo

Prawa autorskie do treści i innych materiałów zastrzeżone przez Bawełniane Skarpetki © Copyright 2015

Pisz do nas | Mapa serwisu | Strona główna
Chcesz być zawsze na bieżąco z naszymi nowymi kolekcjami skarpetek? Powinieneś zostać naszym fanem na Facebooku. Naprawdę, nie żartujemy.